Jeremy & Katherine: Partners in crime?

20. october 2011 at 19:23 | Carry |  News & Other
Mnozí z nás přišli na to, že v kufru Katherine byl Jeremy, která chtěla najít Michaela, a využít Jeremyho "daru". Když se Damon dozvídá o Eleně a Klausovi, neváhá nechat Katherine a "malého" Gilberta samotného uprostřed ničeho. Takže jsou vlastně komplicové, aniž by to sami chtěli. Finální scéna epizody nás nutí si uvědomit, že naši milovaní dorazili na místo určení: krypta, ve které ležé upíří lovec Michael. Katherine neváhala strhnout víko hrobky, a tajemné upírské probuzení Jeremyho vyděsilo.
- Jeremy je požehnaný mezi čarodějnicemi a upíry. Nyní, když je Bonnie trochu blíže k Mattovi, její vztah s Jeremym je v nebezpečí. Totéž platí i pro druhou stranu, je téměř zábavné sledovat jeho mrtvé ex-přítelkyně, zejména Annu. Mimochodem, teď, když se zasekl v Severní Karolíne s Katherine, která probudila silného upíra .. co bude dál?
- Ohrozí Katherine Jeremyho pro vlastní potřebu? Jistě, upír nemá v úmyslu péči o Jeremyho během tohoto dobrodružství plného nástrah. Je jen prostředkem komunikace s posmrtným životem, a tak se může stát, že ho Katherine brzy nebude potřebovat. Nyní, když se Michael probudil, potřebuje krev. Ouch.

- Co když ... Jeremy a Katherine skončí spolu? Více pravděpodobná je možnost, že nikoli, ale je to příjemná myšlenka, která se dá vzít v úvahu. Samozřejmě by to bylo absurdní, protože je Katherine přesnou kopií Eleny (která je prakticky jeho sestra), ale .. nemá žádnou krevní souvislost s tímhle týpkem. Jeremy je možná jeden z mála, který dokáže držet krok s Katherine, nemá z ní strach (například Masquerade a The Sacrifice), upír se zdá být sobecký a zkouší některé atrakce pro "malého a odvážného" Gilberta. Nevíme, co to bude s nimi na jejich cestě dělat. A nikdo se to nemusí dozvědět. Pamatujte, že Katherine ví, jak udržet tajemství. Co si o tom myslíte?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 PiggynQa:),Jannie a Sisi PiggynQa:),Jannie a Sisi | Web | 20. october 2011 at 20:11 | React

paráda:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement